D-Force 60mg

D-Force 60mg

459,00 Kč

D-Force 60mg (Dapoxetine 60mg) je bezpečný a účinný lék proti předčasné ejakulaci, kdy bylo klinicky testováno a prokázáno, že při užití 60mg Dapoxetine došlo k prodloužení sexuálního styku, tedy doby k vyvrcholení na trojnásobek a zároveň k lepší kontrole nad ejakulací. Dapoxetine patří mezi inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI).

Počet

Dávkování D-Force 60mg :

Doporučená dávka je 60mg D-Force cca 60 minut před pohlavním stykem, tabletu zapijte sklenicí vody. Přípravek můžete užívat i na lačno. Účinek trvá až 12 hodin od užití. Pokud užijete větší než doporučené množství a dostaví se jakékoliv nežádoucí účinky, vyhledejte lékařskou pomoc.

Přípravek nesmí užívat lidé kteří trpí: Mani nebo s manickou depresí – cukrovka – Onemocnění jater – psychóza – záchvaty – Neobvyklé reakce nebo alergie na dapoxetin nežádoucí účinky: Jako u většiny léků mohou se objevit vedlejší účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, okamžitě vyhledejte lékaře. Tabletky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě maximálně 35 ° C

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Dapoxetine by rozhodně neměl být používán muži s onemocněním jater nebo ledvin, s potížemi se zrakem a opatrnost by měla být na místě též u pánů s potížemi se srdcem, s kardiostimulátorem nebo po mozkové mrtvici. Problematické mohou být i cukrovka, psychózy, manické deprese či záchvaty.

Dapoxetine by se neměl za žádných okolností užívat s inhibitory MAO, jinými antidepresivy SSRI, SNRI a TCA ani jinými serotoninergními léčivy.

D-Force může mít i jisté nežádoucí účinky, z nichž jsou nejběžnější nevolnost, sucho v ústech, bolesti hlavy, průjmy, závratě nebo nespavost. Každopádně v průběhu testování nebyl zaznamenán ani jeden případ předávkování.

94e8613af1a333d551cacabbec9ac6d2
99 ks

Specifické reference

Platba

Pouze na dobírku
Bezpečné zaplacení při převzetí
Bez rizika

Doprava

Odeslání do 2. pracovního dne
Diskrétně zabaleno
Česká pošta dobírka

Kvalita

Garance nejvyšší kvality
100% originalita
Mnoholeté zkušenosti

Vrácení zboží

Možnost vrácení zboží do 14. dnů
Nepoužité produkty
Obchodní podmínky