Prejac 60mg (D-Force)

Prejac 60mg (D-Force)

509,00 Kč

Prejac 60mg (Dapoxetine 60mg) je bezpečný a účinný lék proti předčasné ejakulaci, kdy bylo klinicky testováno a prokázáno, že při užití 60mg Dapoxetine došlo k prodloužení sexuálního styku, tedy doby k vyvrcholení na trojnásobek a zároveň k lepší kontrole nad ejakulací. Dapoxetine patří mezi inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI).

Počet kusů v balení: 10

Výrobce:

Počet

Prejac 60mg ( Dapoxy)Dávkování Prejac 60mg (Dapoxy) :

Doporučená dávka je 60mg Dapoxetine cca 60 minut před pohlavním stykem, tabletu zapijte sklenicí vody. Přípravek můžete užívat i na lačno. Účinek trvá až 12 hodin od užití. Pokud jste užil větší než doporučené množství a dostaví se jakékoliv nežádoucí účinky, vyhledejte lékařskou pomoc.

Přípravek nesmí užívat lidé kteří trpí: Mani nebo s manickou depresí – cukrovka – Onemocnění jater – psychóza – záchvaty – Neobvyklé reakce nebo alergie na dapoxetin nežádoucí účinky: Jako u většiny léků mohou se objevit vedlejší účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Tabletky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě nepřesahující 35 ° C

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Dapoxetine by rozhodně neměl být používán muži s onemocněním jater nebo ledvin, s potížemi se zrakem a opatrnost by měla být na místě též u pánů s potížemi se srdcem, s kardiostimulátorem nebo po mozkové mrtvici. Problematické mohou být i cukrovka, psychózy, manické deprese či záchvaty.

Dapoxetine by se neměl za žádných okolností užívat s inhibitory MAO, jinými antidepresivy SSRI, SNRI a TCA ani jinými serotoninergními léčivy.

Tento nový přípravek pro předčasnou ejakulaci může mít i jisté nežádoucí účinky, z nichž jsou nejběžnější nevolnost, sucho v ústech, bolesti hlavy, průjmy, závratě nebo nespavost. Každopádně v průběhu testování nebyl zaznamenán ani jeden případ předávkování.

 

a87c699eb33c9063edd1808d29df44cc
96 ks

Specifické reference

Platba

Pouze na dobírku
Bezpečné zaplacení při převzetí
Bez rizika

Doprava

Odeslání do 2. pracovního dne
Diskrétně zabaleno
Česká pošta dobírka

Kvalita

Garance nejvyšší kvality
100% originalita
Mnoholeté zkušenosti

Vrácení zboží

Možnost vrácení zboží do 14. dnů
Nepoužité produkty
Obchodní podmínky