Vega 100

Vega 100

319,00 Kč

Tableta Vega 100 se podává perorálně k léčbě erektilní dysfunkce a impotence u mužů

Počet

Tableta Vega 100 se podává perorálně k léčbě erektilní dysfunkce a impotence u mužů. Modré filmom obalené tablety ve tvaru diamantu zabalené do kapesní velikosti jsou dodávány v dávkách 50 mg, 100 mg a 120 mg Slidenafilu citrátu

Aplikace:
Jakto že funguje Vega100 tak efektivně? Zablokováním určitého enzymu v těle pojmenovaného (fosfodiesteráza-PDE5). Výsledkem je, že sexuální vzrušení vede k tvrdému penisu a dlouhotrvající sexuální výkonnosti. Složení Slidenafil v tabletě směřuje tok přiměřené krve do krevních cév v penisu, aby bylo dosaženo perfektní erekce při každém požití tablety.

Jak používat

Nejlepších výsledků dosáhnete tím, že užijete jednu tabletu přípravku Vega100 nejméně 30 minut, ne-li hodinu před plánovaným sexuálním stykem. Nepoužívejte více než 1 tabletu denně.

Vedlejší efekty:

Okamžitě informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud trpíte závratěmi, propláchnutím, hyperaktivitou a pálením žáhy, žaludečními bolestmi, průjem, ucpaným nosem, poklesem krevního tlaku a problémy s viděním, jako je rozostření, světelná citlivost, atd. Tyto nežádoucí účinky nejsou v žádném případě komplexní . Ohlste jakoukoli neobvyklou nemoc lékaři poté, co jste užíval tento lék k odbornému posudku.

 

4tbl v balení.

0d9947a8b2180977a274175dcb91186a
95 ks

Specifické reference

Platba

Pouze na dobírku
Bezpečné zaplacení při převzetí
Bez rizika

Doprava

Odeslání do 2. pracovního dne
Diskrétně zabaleno
Česká pošta dobírka

Kvalita

Garance nejvyšší kvality
100% originalita
Mnoholeté zkušenosti

Vrácení zboží

Možnost vrácení zboží do 14. dnů
Nepoužité produkty
Obchodní podmínky